Ta strona internetowa używa ciasteczek.
Aktualności
MDK poleca i zaprasza - CASEWEEK
Data dodania: 13/03/2017

Już niedługo odbędą się największe w Polsce warsztaty inżynierskie IAESTE CaseWeek, organizowane na 9 uczelniach w całym kraju. Tysiące studentów z całej Polski będą walczyć o miejsca i szansę rozwoju w tegorocznej edycji.

IAESTE CaseWeek 2017 na Politechnice Śląskiej rozpocznie się dnia 27 marca, a zakończy się 7 kwietnia. W minionym roku, w ramach projektu w Gliwicach odbyło się 9 warsztatów, dla blisko 300 studentów z Politechniki Śląskiej. Z roku na rok szkolenia obejmują coraz więcej firm, oferując studentom możliwość zyskania bezcennej wiedzy praktycznej.

Przygotowania do IAESTE CaseWeek 2017 to niezliczone godziny pracy, organizacji, a wszystko po to, aby zapewnić uczestnikom wspaniałą okazję do spotkania się z przedstawicielami czołowych firm, poprzez uczestnictwo w warsztatach. Przed wydarzeniem odbywać się będzie wielka akcja promocyjna, aby dotrzeć do jak największej ilości studentów. Przedsięwzięcie jest skierowane głównie do tych, którzy wyrażą chęć zastosowania swojej wiedzy teoretycznej w praktycznych zadaniach. CaseWeek stwarza nowe możliwości oraz jest mostem łączącym studentów z wymarzonymi dla nich firmami. Jest projektem innowacyjnym, twórczym i kreatywnym. CaseWeek to kierunek rozwoju, ponieważ jest okazją do sprawdzenia i doskonalenia swoich umiejętności, a także do odkrycia obszarów, które wymagają poprawy. Tegoroczną akcję można porównać do amerykańskiego marzenia, które się spełnia. Na uczelni reprezentują się czołowe firmy, a efektem współpracy z nimi są często realne projekty.

Jeżeli jesteś studentem i chcesz dowiedzieć się więcej o organizowanych w tym roku warsztatach lub wziąć udział w jednym z nich zapraszamy na stronę internetową www.caseweek.iaeste.pl lub na wydarzenie na Facebooku: „IAESTE CaseWeek 2017 na Politechnice Śląskiej”.